101. árverés - 331. tétel
Szontagh Miklós, dr.
Képes kalauz a tátraalji fürdőkbe és a Magas Tátra hegyvidékére
Iglón, 1885. Schmidt József ny. |
1t.+(8)+313+(10)p.+17t.+3 térk. Egy levél (15-16p.) másolattal pótolva. |
A kötet a címlapon jelzettel ellentétben 17 táblával teljes. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |