101. árverés - 305. tétel
Széchenyi István, (gróf)
Üdvlelde. Gróf Dessewffy Aurél hátrahagyott némi iromány-töredékivel. Írta és közli ~.
Pesten, 1843. Trattner-Károlyi. |
(4)+137+(1)p. Első kiadás. |
Korabeli vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. Szentkirályi: 131. |