101. árverés - 303. tétel
Licht oder aufhellende Bruchstücke und Berichtigung einiger Irrthümer und Vorurtheile vom ~. Aus dem Ungarischen übersetzt von Michael von Paziazi.
Pesth, 1832. Wigand. |
1t. ( lith. díszcímlap)+(8)+XXXVI+37-415p. Első kiadás. |
Az 1831-ben megjelent "Világ" német fordítása. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A címlap, valamint az azt követő néhány levél foltos. Szentkirályi: 117.a. |