101. árverés - 282. tétel
Sebess Dénes
Bethlen István gróf. Történelmi korrajz. Egy kortárs feljegyzései.
Bp., (1927.) K. M. Egy. Ny. |
328p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával, köztük egy felragasztott képpel. |
Kopottas gerincű, aranyozott, kiadói félbőr-kötésben. |