101. árverés - 242. tétel
Magyar nyomdászok évkönyve. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Tichy Ákos. Tizenötödik évfolyam.
Bp., (1899.) Pesti Könyvnyomda-Rt. |
(14)+136+(22)p. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |