101. árverés - 229. tétel
Hevesi Lajos
Jelky András bajai fiu rendkivüli kalandjai ötödfél világrészben. Történeti kutforrások alapján. Magyar népkönyv, különös tekintettel a serdültebb ifjuságra irta ~. Harmadik, javitott kiadás.
Bp., (1879.) Franklin-Társulat. |
277+(2)p.+6t. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. |