101. árverés - 16. tétel
Arany János
~ kisebb költeményei. I-II. kötet [egybekötve].
Pest, 1856. Heckenast. |
1t. (Axmann acélmetszete Barabás rajza nyomán)+(4)+240+(4)+252p. Első kiadás. |
Javított, díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Botka: 210., Szüry: 159. |