101. árverés - 157. tétel
Kecskeméti naptár, vagy kalendáriom Krisztus urunk születése után 1868-dik szökő, azaz 366 napból álló évre. Huszonharmadik évi folyam.
Kecskeméten, (1867.) Rév-Komáromi Salamon Antal. |
(48)p. Szövegközti fametszetekkel. |
Enyhén sérült, kiadói papírborítóban. Az elülső borítón Kecskemét fametszetű látképével, a hátsón buzogányos vitéz alakjával (alattuk kis versikével). A gerinc felső sarkára vászoncsíkból formált hurkot ragasztottak. |