101. árverés - 132. tétel
A legbizalmasabb körben. Érdekes, pikáns és malac dolgok gyűjteménye. Asszonynak méreg, Férfinak orvosság. Arad, 1893.
225 beírt oldal+12 tábla (rajzok, 1 színes)+1 beragasztott kép |
Az aradi tanítókból álló "Temperantia" asztaltársaság egyik tagja által összeállított, humoros és pikáns történeteket, valamint adomákat tartalmazó kötet. Lejegyzőjük aláírását nem tudtuk egyértelműen azonosítani, talán "Humis" lehet. Az illusztrációk nem egy kéztől származnak. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |