101. árverés - 126. tétel
Altmann, Wilh(elm)
Au! Erlauschtes über, unter und neben schoenen Frauen. Von ~. Illustriert von C. Köystrand.
Bp., é.n. G. Grimm. |
102+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Pajzán viccgyűjtemény, erotikus rajzokkal, szecessziós könyvdíszekkel. |
Színes, rajzos, kiadói félvászon-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. |